Online jazyky
Registrovat se
Přihlásit se
Zapomenuté heslo
Domovská stránka  → Tipy a triky
Evropa2

Tipy a triky k londýnským zkouškám City & Guilds

Tipy & Triky ke zkouškám

logo City & Guilds

Nespornou výhodou zkoušek City & Guilds je fakt, že ústní (ISESOL) a písemné (IESOL) zkoušky jsou na sobě nezávislé a lze skládat jen jednu část nebo obě na různých úrovních. Záleží jen na vašich jazykových a časových možnostech.

Testy City & Guilds neobsahují samostatnou gramatickou část, přesto doporučujeme gramatiku při přípravě na zkoušky nepodceňovat. Gramatické znalosti jsou totiž testovány v kontextu jiných dovedností.

Pro přípravu na zkoušky City & Guilds Vám vřele doporučujeme si předem projít vzorové testy. Optimálně byste si jeden celý test měli zkusit v reálném čase zkoušky (zkouška A1 a A2 trvá 2 hodiny, B1 a B2 2h 30 min a C1 a C2 3 hodiny). Nezapomínejte, že byste si měli nechat časovou rezervu na celkovou kontrolu testu, zejména pak písemné části. Prezenčně si také v knihovně EVC můžete projít speciální učebnice pro nácvik ke zkouškám.

Na rozdíl od jiných mezinárodních zkoušek je u zkoušek City & Guilds povoleno používat výkladový anglický slovník, a to jak u ústních a tak písemných zkoušek. Výkladový slovník je v kontextu zkoušky vhodný především k ověření významu slova u čtení s porozuměním, v písemné části pak nejběžněji k ověření pravopisu, vyhledání kolokací, různých gramatických informací (např. počitatelné/ nepočitatelné podstatné jméno, slovesné vazby s předložkami, atd.). Pokud s výkladovým slovníkem běžně nepracujete, doporučujeme Vám si minimálně slovník před zkouškou projít a seznámit se strukturou slovníkového hesla, nejběžnějšími zkratkami (obvykle jsou uvedeny na začátku slovníku). Některé slovníky obsahují i obrázky, vzorovou korespondenci či gramatické přehledy. Tyto části však nejsou povoleny používat (před zkouškou je dohlížející sepne kancelářskými sponkami).

ONLINE jazyky - angličtina online

Metodu ONLINE výuky angličtiny pro samouky vyvinula mezinárodně akreditovaná jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM. Revolučním způsobem mění studijní možnosti všem, kteří nemají na tradiční prezenční jazykové kurzy čas. ONLINE jazyky jsou také ideálním řešení pro výuku angličtiny ve firmách a jako příprava k mezinárodním jazykovým zkouškám. Studium angličtiny s ONLINE jazyky provází studenty česky, pokrývá výklady gramatiky a zároveň nabízí množství interaktivních cvičení.
 
Užijte si plnohodnotnou výuku angličtiny online pod vedením rodilého Brita a české lektorky již od 299 Kč měsíčně. Učte se angličtinu online kdykoliv a kdekoliv!

Kurzy angličtiny

Vyberte si Váš kurz angličtiny a získejte doživotní licenci na Vaše studium angličtiny online. Naučte se anglicky.
 
 
Kontakty
ONLINE jazyky
angličtina online pro samouky, s. r. o.


Zlatý Anděl
Nádražní 344/23
150 00 Praha

Bc. Adéla Tomešová

  info@onlinejazyky.cz
  Support: PO - ČT 9:00 - 17:00
495 077 235, 723 170 170


Korespondenční adresa:

Piletická 486/19
503 11 Hradec Králové

Platební metody:
Projekt vznikl za podpory:
ESF
EU
Ministerstvo
Logo
ONLINE jazyky - angličtina online pro samouky, s. r. o. pro Vás v současné době realizuje unikátní projekt hrazený z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR vznikající na doméně ONLINE jazyky.
Profesní e-learningové jazykové centrum, registrační číslo: CZ.1.07/3.2.10/02.0031
Profesní e-learningové jazykové centrum pro Pardubický kraj, registrační číslo: CZ.1.07/3.2.13/02.0036
Projekt realizovali:
Evropské vzdělávací centrum
Cambridge
Evropa 2
Etnetera
Webdesign a redakční systém ANIMATO
Mooving pictures